Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Kyokushin Family

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KARATE
Kyokushin Family
Autor Wiadomość
WSI 12

Wysłany: 29 Październik 2017, 23:39   Kyokushin Family

Przejdę do setna.Chodzi mi o tatuaż Kyokushin.To popularny wzór.Myślałem nad tym długo.Chodzi mi o miejsce.

Ja chcę na plecach-mam swoją kompozycję,jeśli mi się spodoba-znaczek,będzie stanowił większy element całości.
Teraz obawy i pytania:

Ten często spotykany motyw,ale na piersi,tak jak na kimonie.Rzadko spotykałem w innych miejscach.

Pytanie-Nie ma jakiejś mody,żeby był na piersi?
Czy Środowisko Kyokushin nie będzie miało nic przeciwko temu,że wybieram takie miejsce?.Jeśli sam zabieg mi się spodoba,bo nie wiem jakie to uczucie podczas tatuowania,to niech tatuator wkomponuje znak w większą całość.

Z góry dzięki za odpowiedzi.Jeśli mogę poprosić osoby z tego stylu-posiadające tatuaże-bardzo liczę na Wasze Odpowiedzi.

Sprawę przemyślałem,nie piszę tego pod wpływem impulsu.Pozdrawiam Wszystkich Forumowiczów.

Jacko

Wysłany: 30 Październik 2017, 18:14   

U mnie w klubie faktycznie dużo osób ma na lewej piersi. Ale maja tez na ramieniu, łydce i tak jak Ty chcesz na plecach. Generalnie to Twoja decyzja gdzie chcesz mieć(i Twoje ciało) nikt Cie za to nie zabije. Pozdr!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KARATE