Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
KSW 30, spoilery

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW
Strona 2 z 3
KSW 30, spoilery
Autor Wiadomość
Czesław

Wysłany: 21 Luty 2015, 23:11   

Dlaczego podniesiono walke?

jakub

Wysłany: 21 Luty 2015, 23:21   

ten abu co to go saidov na antenie pozdrawial to ten typek co go cba zwinelo?

Never argue with a fool. People might not know the difference...
If you have to ask, you're not entitled to know...

BLT

Wysłany: 21 Luty 2015, 23:28   

CBŚ;-) pewnie tak patrząc na zażenowaną minę Mammeda. Swoją drogą Saidov rozjechal Moksa tak że nie wiadomo czy Rafał tak bez formy czy ten taki dobry...

Haziajstwo

www.welnateam.pl

jakub

Wysłany: 21 Luty 2015, 23:29   

mowil ze nowa dieta. sam w sumie jestem ciekawy co tam w areszcie sledczym podaja do zarcia..... ;)

BLT

Wysłany: 21 Luty 2015, 23:33   

Wiesz, w sumie nie tak trudno sprawdzić. Tu pożycz tam odzyskaj, nóż do otwierania konserw w aucie powoż;-)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

jakub

Wysłany: 21 Luty 2015, 23:37   

o co chodzi z tym przeciwnikiem mankowskiego, ogladam w sumie jednym okiem tylko i nie wiem o jaka goraczke chodzi i z kim w koncu ta walka?

BLT

Wysłany: 22 Luty 2015, 00:05   

Nie wiem ale jak na zawodnika szykującego się do walki o pas to bardzo ciężko Borysowi szło z zastępcą. Btw. co to za muza co Mankowski do octagonu przy niej wychodził?

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Wiktorek

Wysłany: 22 Luty 2015, 07:31   

Dobra gala. Jak widać nie trzeba 'celebrytów' by zrobić udaną galę. Kilka walk zasłużyło na odnotowanie:
Anzor został zdeklasowany w pięknym stylu. Zaskoczenie o tyle, że chyba nikt się nie spodziewał takiego przebiegu. Jeszcze większą kontrolę nad walką pokazał Saidov. Fakt, że nie skończył przed czasem ale Moks nie miał nic do powiedzenia (po za dwoma próbami skrętówki w 1 rundzie).
Gamrot ładnie zawalczył i dopiął swego w ostatnich sekundach. To było ciekawe.
Kowalkiewicz w pierwszej rundzie chyba nie kumała gdzie jest, ale dobrze, że później się przebudziła. Całkiem fajna walka, ale to nie ten poziom co inna Polka walcząca za oceanem:)
Mańkowski wygrał, ale zmęczył się okrutnie. Widoczna była przewaga warunków fizycznych irańskiego Norwega, który dla mnie zapunktował wchodząc do Wardruny.
Jedyny fail tej gali to walka ciężkich...skoksowane świniaki wglądały komicznie, zwłaszcza zwycięzca z Poznania...szkoda takiego typu walk, które nic nie wnoszą i tylko nudzą.

Materla - Drwal w maju - dobre zestawienie:)

Szwed

Wysłany: 22 Luty 2015, 11:35   

Wiktorek napisał/a:
Dobra gala. Jak widać nie trzeba 'celebrytów' by zrobić udaną galę.

Dokładnie Wolę kilka konkretnych walk zawodników na powiedzmy dobrym poziomie niż jakieś freak showy lub sztucznie pompowane walki konczące się zażenowaniem widzów. Wg mnie jedna z 3 najlepszych edycji KSW.

Gamrot największy szacun - zrealizował plan w 100%. Rywal wydawał się groźniejszy, ale jak widać bez pomysłu na Polaka.

Kowalkiewicz - naprawdę dobra walka pięknie schodziła w prawą stronę by uniknąć mocych ciosów w stójce. Mam z nią jeden problem - ciężko ją sklasyfikować, zamknąć w szufladce. Niby jest nijaka, a robotę zrobiła świetną. Zobaczymy jak będzie dalej.

Ogromny plus dla Saidowa - gość wyglądał mega i widać było, że mógłby ze 3 takie walki zrobić tego wieczoru. Jeśli to dieta to naprawdę zasługuje na uznanie Gorzej jak to jakaś chemia.

"Inni życie za pysk trzymają krótko
pieprzyć marny los pod gołą żarówką!"

"Czy to biznes, życie, street, mówię wam
Nikt ci kurwa nie da, jak nie weźmiesz sobie sam"

Megidox

SW: BJJ/MMA

Wysłany: 22 Luty 2015, 12:15   

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego Drwal vs Cipek a nie Czeczeniec ?

Choć życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

BLT

Wysłany: 22 Luty 2015, 13:07   

Mammed miał operacje na kręgosłup i niezaszybko wróci do klatki. Więc zapewne dlatego.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Isao

SW: MMA

Wysłany: 22 Luty 2015, 13:48   

Podoba mi się jak walczy Mańkowski i Gamrot. Oby jak najwięcej ich było w przyszłości. Mam też nadzieję, że ktoś oklepie Saidova niedługo, nie lubię gościa ;]
Po Moksie widać, że nie ma ani pary, ani pomysłu... wychodzi bo wychodzi i w zasadzie nic nie pokazuje i to nie jest pierwsza taka walka.

Our places of worship are in the fields of the battle...

Zamów Trylogię "ISAO- pasja, szacun podziw" pióra mistrza Langusa za jedyne 500 zł. I Ty osiągniesz sukces!

BLT

Wysłany: 22 Luty 2015, 17:32   

Po wczoraszej gali wygląda na to że to Saidov pojedzie wszystkich jak zachowa formę i nie pójdzie siedzieć. Chyba, że Moks odstaje wyraźnie od czołówki (no chyba że miał wczoraj definitywne zły dzień)

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Balofy

Wysłany: 22 Luty 2015, 18:13   

walka kobiet - masakra.
dawno tak frustrujcej wlki nie widzialem. Jezus mryska, poldystans i machanie lapkami bez efektu. Gdyby nie nochal brazylijki to bym pomyslal ze plaskacze sobie dawaly.

Gamrot fajnie powalczyl dwie pierwsze rundy, ma tez przyzwoita szczene, bo pare kolan ladnych zlapal. ale jest z bardzo jednowymiarowy jak dla mnie zeby cos duzego ugrac niestety. Dziwacznie walczyl tez w trzeciej rundzie. Jego poruszanie sie, praca nog wygladaly bardzo dziwnie i niestandrdowo.

Saidov strasznie moksa pojechal, nie ta liga i w ogole wygldalo to jkby ich ze dwie kategorie wagowe dzielily.
Mankowski przyzwoicie, ale tez jkos bez fajerwerkow.
Swietnie zwalczyl za to jponski brazylijczyk. Bardzo mi sie podobalo to co pokzl. Anzor wprwdzie poprzednia walke dal bardzo fajna, ale w tej nic nie pokazal i szybko poplynl, moze to jakas nauke na przyszlosc bedzie dla niego stanowilo...

BLT

Wysłany: 22 Luty 2015, 18:54   

Borys podobno tydzień po chorobie, więc to by mogło być powodem dlaczego baterie się u niego wyczerpały. No i jego przeciwnik w dniu walki sporo więcej ważył. Tak czy inaczej gala fajna

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Strona 2 z 3
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW