Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 3

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GAZ OBRONNY - FAKTY i MITY
Strona 2 z 56
Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy) 3
Autor Wiadomość
Użytkownik

Wysłany: 27 Listopad 2014, 22:48   

Odnoszę wrażenie, że Ty siedzisz u nich pod ladą.

Belian

Wysłany: 28 Listopad 2014, 00:27   

~Użytkownik - Odnoszę to samo wrażenie. ~Dancingmen- Jak napisałeś że Udapy są już u dzidków to sprawdziłem i nie było a przed chwilą wszedłem i są ale cena pozostawia wiele do życzenia bo za gaz o połowę mniejszy chcą aż 139 zł czyli tylko 10 zł mniej od tego większego Udapa! Ździerstwo!

Viniciuss

SW: Karate

Wysłany: 28 Listopad 2014, 09:20   

Proponuję nieśmiało aby cmokneli się w ... (dopowiedzcie sobie sami) z tymi UDAPami. Ciekawe czy Cizzia będzie równie pazerny jak kiedyś.

91posir

Wysłany: 28 Listopad 2014, 11:28   

Powiem tak ja ze swojej strony wolałbym kupić u cizzi, lub poszukać alternatywy i sprowadzić jakiś ciekawy miotacz z za wielkiej wody, niżeli miałbym kupować w xxx. Co do jednego z forumowiczy to od początku było wiadome że jest z xxx.

Viniciuss

SW: Karate

Wysłany: 28 Listopad 2014, 12:07   

Ja kupuję tam gdzie jest taniej - nie ma sentymentów. Jeśli nigdzie mi cena nie pasuje, to nie kupuję lub nabywam coś innego. Proste.

zgred60

Wysłany: 28 Listopad 2014, 18:49   

A wiecie jak liczą cenę z USA na granicy w POLSCE wartość z faktury + koszt transportu z ADR. Od tego naliczane jest cło następnie od całości podatek VAT . Plus koszty odprawy w USA oraz koszty agencji celnej w POLSCE. To nie jest przemieszczenie towaru na terenie UE A jeszcze są licencje i koncesje wywozowe obowiązujące na terenie USA na całą masę różnych towarów .

pan Kazio

Wysłany: 29 Listopad 2014, 06:47   

a jednak można w Polsce sprzedawać dobre gazy w rozsądnej cenie, zbliżonej do tej w USA - np w Kalibrze

Dancingmen

Wysłany: 29 Listopad 2014, 08:29   

Spokojnie Panowie nie jestem z Interu ... Korzystamy też i z tego sklepu owszem. Ale nie zmienia faktu że jeśli chodzi o UDAP to tylko ma Inter jak na razie.
Co do naszego kolegi o psełdo. Cizzia w nim nadzieja że będzie miał ceny konkurencyjne do innych sprzedawców . Panie 91Posir skończ z tym typu że to było wiadome ...itp nawiązując do mojej osoby piszesz bzdury ! Nie szukaj na siłę zaczepki .

Somebody

Wysłany: 29 Listopad 2014, 08:47   

Nie ma sensu pisać, że ktoś reprezentuje jakiś konkretny sklep. Równie dobrze można by pomyśleć że ja mam powiązania z importerem Sabre skoro tak te gazy zachwalam a prawda jest taka że nie mam z nimi nic wspólnego poza zakupem kilku miotaczy. No ale rozumiem te teorie spiskowe gnieżdżące się w Waszych mózgach, mnie kiedyś też się zdawało że Zgred60 jest od "dziadków". :lol: A teraz mam to w dupie, bo swój rozum mam i nikt mnie nie urobi.

zgred60

Wysłany: 29 Listopad 2014, 11:05   

Sabre jest dużym koncernem z branży chemicznej i ma oddziały w Europie , Azji nie wiadomo gdzie produkuje. A na przykład importując przez wyspy Kanaryjskie stawka VAT wynosi 5% jako że to jest specjalny rejon ekonomiczny Hiszpanii . Tak działają wielkie globalne firmy, wolno im. A UDAP i Inter to małe lokalne firmy Mogę im podpowiedzieć niech importują przez LUKSEMBURG tam wat jest tylko15%TO nie 23% jak u nas. JEST jeszcze problem skali czyli wielkości tego importu czy to są dziesiątki czy tysiące sztuk to jest najbardziej cenotwórczy czynnik.

megasmig

SW: Różne

Wysłany: 29 Listopad 2014, 14:14   

Pewne gazy swoje kosztują pamiętacie czasy gdy czerwony walther pro secur kosztował 120 zł ? UDAP -y i Foxy to najdroższe gazy w stanach i poza okazjami , czyli jakaś wyprzedażą albo bliskim terminem ważności swoje kosztują , przy małych kolekcjonerskich ilościach jakie sprowadza Inter -ark na niską cenę nie ma co liczyć , kto chce kupi kto chce nie ;-) , takie są prawa rynku .Sabre jest dużo tańszą firmą 3in1 mieli w Interze po 69 zł za duża puszkę , czyli nie tak drogo . ;-)

megasmig

Wysłany: 29 Listopad 2014, 14:20   

https://www.youtube.com/watch?v=KaNXq9sBE10 , nie wiem czy wiecie , że w Niemczech jest już zielona pianka Foxa ;-) , cenowo bez szans z piankami Sabre (dużą puszka 31 euro ) , ale kolekcjonersko jakby mi odbiło to bym kupił ;-) , fajnie wygląda :) .

Dancingmen

Wysłany: 29 Listopad 2014, 19:19   

megasmig dokładnie jak piszesz chce ktoś to kupuje UDAP u dzidków jak nie to nie. Fakt jest drogi ale nie ma go w innych firmach po tańszej cenie w naszym kraju puki co ... więc każdego wybór ;)

pan Kazio

Wysłany: 30 Listopad 2014, 02:37   

Dużo się teraz pisze o tym UDAPie, fakt działa rewelacyjnie, wiem, bo widziałem osobiście testy na ochotniku (szacun za odwagę i opanowanie), ale przecież inne gazy o słabszych parametrach też są bardzo skuteczne. Jak ktoś dostanie w twarz solidny strzał z 1-1,5m , to i tak nie jest w stanie nic zrobić. Czasami jakiś naćpaniec próbuje atakować na oślep, ale wtedy paroma buciorami jest bardzo łatwo wyjaśnić mu, że nie warto... i nie mówię o sobie, bo na anoreksję nie choruję, ale nawet 45 kg dziewczę jak pośle takiemu parę kopów w nogi, to będzie szorował twarzą chodnik.

Ostatnio kupowałem gaz dla swojej dziewczyny, brałem pod uwagę mniejszy UDAP, ale przede wszystkim chciałem, żeby go nosiła w kieszeni, a nie w torebce, więc wybrałem Sabre mk 2 chmura, bo malutki, poręczny i daje radę, a dla kobiety rozmiar ma znaczenie :)

Kolejna wada UDAPa jest taka, że często w sytuacjach awaryjnych zdarza się, że sam użytkownik gazu zostanie nim lekko trafiony, np. wiatr, jakaś szamotanina, albo użycie w ciasnej alejce, gdzie nie ma drogi odwrotu i trzeba przejść przez chmurę. Zdarzyło mi się tak kilka razy, skończyło się łzami, kaszlem i smarkami cieknącymi do pasa, ale nie wiem jak mógłby zadziałać tak mocny gaz

megasmig

Wysłany: 30 Listopad 2014, 07:06   

UDAP jest gazem typu pryskasz i spadasz , czyli oddalasz się co najmniej na 20 metrów ;-) , ma swoją moc i tak ma być to nie jest Nato Military , przy którym widziałem w latach 90 przypadki jak obok popryskanego gościa ludzie stali na dworze jakieś 3-4 metry i nic im nie było :)

Strona 2 z 56
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : GAZ OBRONNY - FAKTY i MITY