Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
KSW27- spoiler

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW
Strona 2 z 2
KSW27- spoiler
Autor Wiadomość
jakub

Wysłany: 17 Maj 2014, 22:48   

a tak przy okazji to z herbem, ladnie wykombinowali trzeba przyznac

Never argue with a fool. People might not know the difference...
If you have to ask, you're not entitled to know...

dzey
vae victis

SW: JJ

Wysłany: 17 Maj 2014, 22:56   

ladnie Mamed wkrecil balache..

natomiast mam takie wrazenie jakby nikt nie wytlumaczyl zasad KSW Falcao, ktory sie dwa razy mocno zdziwil, jak dostal kopniaki z parteru, a potem kolana w parterze..

Megidox

SW: BJJ/MMA

Wysłany: 17 Maj 2014, 23:57   

Cytat:
Said it before and il, say it again "KSW are a fucking joke" As a promotion they do so many things right but they've just proven AGAIN this time at the expense Oli Thompson they don't give a shit about mma. They just want to promote their empty headed fools who's constantly out witted by the fucking atlas stone. Fuck KSW it's so fucking painful and just plain wrong. I hope all true mma fan make a stand and boycott these fucking crooks.

James Thomson

Choć życie ciąży a psycha siada nie mogę się poddać to moja zasada

Isao

SW: MMA

Wysłany: 18 Maj 2014, 08:17   

Po pierwsze to nawet nie wiedziałem, że jest ksw. Dopiero się wczoraj po południu zorientowałem.
Po drugie- wow klatka fajna :)
Po trzecie- Herb Dean, zaskoczenie i wielki plus... ciekawe jak oni to wykombinowali, czy może Dean na zwiad pojechał, żeby zobaczyć o co ten cały krzyk z ksw ^^
Oglądałem od walki dziewczyn- w sumie walki takie sobie, Mańkowski dał super show, ale to już standard- lubię gościa. Reszta dość nudna i przewidywalna, Kowalkiewicz też ładna walka w sumie i gratulacje dla niej.

Our places of worship are in the fields of the battle...

Zamów Trylogię "ISAO- pasja, szacun podziw" pióra mistrza Langusa za jedyne 500 zł. I Ty osiągniesz sukces!

tw.dziki

SW: Różne

Wysłany: 18 Maj 2014, 12:59   

Saidov walczył jakby jego gameplanem było dostać wpierdol. Ładny popis Mańkowskiego, ale mam wrażenie, że oponent nie był w formie.

Isao

SW: MMA

Wysłany: 18 Maj 2014, 13:19   

tw.dziki napisał/a:
Saidov walczył jakby jego gameplanem było dostać wpierdol.

Bez przesady- bronił pasa, więc na pewno był zmotywowany. Możliwe, że po prostu nie przygotował się odpowiednio i nie docenił rywala. Mańkowski zaprezentował świetną formę i dynamikę.

Our places of worship are in the fields of the battle...

Zamów Trylogię "ISAO- pasja, szacun podziw" pióra mistrza Langusa za jedyne 500 zł. I Ty osiągniesz sukces!

Strona 2 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW