Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
KSW 26 - opinie po gali

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW
Strona 1 z 2
KSW 26 - opinie po gali
Autor Wiadomość
Langus

SW: Judo

Wysłany: 23 Marzec 2014, 13:54   KSW 26 - opinie po gali

Hejo!

Oglądał ktoś?
Anzor chuligan, laski bez techniki ale z sercem, Polak z Chorwatem najnudniejsza walka jaką widziałem - zrobili sobie niezbyt ciężki sparring, a wzięli pieniądze wzięli za walkę a potem pewnie lans na afterparty, szatanowiec w końcu nie przegrał, młody wilk świetnie rozwalił starego wygę Słowińskiego ale zadyma sędziowsko organizatorska to jakaś porażka przy tym była, Cipao z głową i raczej to spokojnie było, Silva nic nie pokazał za bardzo.
Ogólnie to mnie ipla wkurzyła, miałem normalnie wykupiony dostęp i zrywało nawet na najniższej jakości. Na 40 mbps...

Każdy Sensei dupa jeśli wrogów kupa.

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 23 Marzec 2014, 14:09   

Się powtórzę za konkurencyjnym forum:
Kto jeszcze patrząc na wyczyny Porczyk i Szaparenko nie przypomniał sobie epickiego starcia Frye'a z Takayamą? Ale ogólnie dziewuchy miały więcej jaj niż większość facetów. Szkoda tylko, że poza jajami nie pokazały nic więcej.
Szkoda, że Różal nie jest 10 lat młodszy, bo dałoby radę wystrugać z niego naprawdę dobrego fajtera MMA - widać, że dużo i szybko się uczy.
Anzor - wyp******ić z KSW za takie zagrywki i ich ponawianie, a Mamed niech nie pieprzy kocopałów o "przypadkach". Nie dość, że obija kolesi z 17 ligi, nie ma jaj by iść do UFC, to jeszcze po raz kolejny nie potrafi sprawiedliwie ocenić zachowania swoich przydupasów.
Cipek - w UFC by go zjedli, ale serce do walki ma. Szkoda Silvy, bo dał dobrą walkę i jak dla mnie powinien być remis (M-S w rudach 9-10, 9-10, 10-8).

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

Shouryu
blokada nicka

SW: Różne

Wysłany: 23 Marzec 2014, 14:28   

Oglądałem tylko ostatnie walki.
Różal - przez całą walkę coś się działo. Te dramatyczne zwroty akcji. :) Zupełnie przyzwoite widowisko.

Cipek wymęczył zwycięstwo. Ale słabe to było. Nie dawał rady wykończyć Silvy w parterze. Przez minute oglądałem uniesiony kciuk Silvy, leżącego pod ciapkiem, pokazujący, że nic mu się nie dzieje. W 3 rundzie, prawie to samo. :???:

Ps. Jay ładnie zwiał kilka razy z prawie straconych pozycji. :grin:

jet

Wysłany: 23 Marzec 2014, 14:32   

Walka dziewczyn była totalną porażką. Tego typu walk nie powinno być na galach federacji, która aspiruje to bycia jedną z największych i najbardziej prestiżowych. Wierzę w to, że kobiety również potrafią pokazać ładną walkę, ale Porczyk i Szaparenko powinny dostać "po łbie" od swoich trenerów za to, co pokazały i żadne usprawiedliwianie się kontuzją niczego nie zmienia.

Szkoda mi było Ukrainki, bo przed walką była jeszcze ładna. :razz:

"You know, fightin' in a basement offers a lot of difficulties. Number one being, you're fightin' in a basement!" Lt. Aldo Raine

uth

Wysłany: 24 Marzec 2014, 08:32   Re: KSW 26 - opinie po gali

Langus napisał/a:
Hejo!

Ogólnie to mnie ipla wkurzyła, miałem normalnie wykupiony dostęp i zrywało nawet na najniższej jakości. Na 40 mbps...

Sejm sit u mnie, dodatkowo problem z kablami/DRM i zmianą jakości.
dar75 napisał/a:

+1 absolutnie się z Tobą zgadzam

..実際のことの緑の大草原上で...
http://card.mygamercard.n...reen/Oufciu.png

Langus

Wysłany: 24 Marzec 2014, 08:43   Re: KSW 26 - opinie po gali

jet napisał/a:
Szkoda mi było Ukrainki, bo przed walką była jeszcze ładna. :razz:

Do ringu wchodziła jakby pijana była. Dziwne miny strzelała (:

uth napisał/a:

Sejm sit u mnie, dodatkowo problem z kablami/DRM i zmianą jakości.

Napisałem reklamację mailem - pewnie oleją bo printscreenów nie zrobiłem z przycięć i ze speedtestów, że to nie wina mojego łącza. Ale będą mieć sygnał, że "coś się dzieje" nie tak.

Langus

Wysłany: 24 Marzec 2014, 11:18   

No tak jak myślałem. Ipla/Cyfrowy Polsat zapewnia że u nich wszystko było w porządku i nie widzą podstaw do uznania reklamacji. A problemy wynikały ewidentnie z powodu zbyt wąskiego pasma po ich stronie.
Ostatni raz kupiłem stream KSW w ipla.
Jak działa stream na KSWTV? Oglądał ktoś?

tw.dziki

Wysłany: 24 Marzec 2014, 12:22   

dar75 napisał/a:
Anzor - wyp******ić z KSW za takie zagrywki i ich ponawianie, a Mamed niech nie pieprzy kocopałów o "przypadkach".

Nie mogę teraz znaleźć na YT czy wrzucie żadnych powtórek, ale jak oglądałem, to wydawało mi się, że celował kolanem w korpus, tylko Kornik opuścił głowę i się nadział.

Balofy

Wysłany: 24 Marzec 2014, 12:57   

tez mysle, ze przynajmniej czesciowo (czy w ogole moze byc czesciowo?:P) to nie byl zamierzony faul, daleko temu do tego co zrobil Bisping Riverze, a blizej raczej do tego o bylo ze spiderem i sonnenem.
chlopak ma za goraca glowe i leci troche na wariata, ale potencjalu odmowic mu nie mozna, jakby tego nie zrobil pewnie byloby ladne zwycieswo przed czasem.
Ale mamed rzeczywiscie w zaparte idzie i kiepsko to wyglada, borek probowal nawet powiedizec, ze emocjami gada, a on ze twardo ze to dobry chlopak byl i malo pil ...

Wiktorek

Wysłany: 24 Marzec 2014, 17:18   

Langus napisał/a:

Jak działa stream na KSWTV? Oglądał ktoś?

Nic nie cięło, ale było delikatne przesunięcie obraz - dźwięk, generalnie nie rzutowało na oglądanie. Ze dwa razy się zwiesił sygnał, ale szybko wracał.

dar75

SW: BJJ

Wysłany: 24 Marzec 2014, 21:02   

co do faulu to chyba się pospieszyłem z gnojeniem Anzora :cry:

"Co cię nie zabije, to Cię okaleczy" - ja :)
“If you are man enough to hit, you are man enough to get hit back”.

Itosu

SW: Karate

Wysłany: 25 Marzec 2014, 17:21   

dar75 napisał/a:
co do faulu to chyba się pospieszyłem z gnojeniem Anzora :cry:

moim zdaniem nie pospieszyles sie. poza tym imo nie ma miejsca dla berserkerow w sporcie. do tego komentarze mameda. zenada.

anzor moglby zawojowac ufc niestety walczy w amoku i stanowi zagrozenie dla innych zawodnikow. ciekawe jak dlugo wlodarza ksw beda to tolerowac.

I.

He taught me all he knew
To fear no mortal man

Osadnik

Wysłany: 25 Marzec 2014, 17:35   

IMO powinni zmienić werdykt dla Czeczena. Może ten gif rozwieje nieco wasze wątpliwości:

ps.Aczkolwiek to przypadek że Artur wstał na chwile kiedy otrzymywał cios;]

Shouryu
blokada nicka

Wysłany: 25 Marzec 2014, 17:38   

Itosu napisał/a:
anzor mógłby zawojować ufc niestety walczy w amoku i stanowi zagrożenie dla innych zawodników. ciekawe jak długo włodarza ksw będą to tolerować.

Odczuwam konsternację po przeczytaniu tego. :| Mimo, że wiem o co chodzi. Eh, paradoks MMA. :|

Balofy

Wysłany: 25 Marzec 2014, 20:09   

Osadnik napisał/a:
IMO powinni zmienić werdykt dla Czeczena. Może ten gif rozwieje nieco wasze wątpliwości:

Obrazek

ps.Aczkolwiek to przypadek że Artur wstał na chwile kiedy otrzymywał cios;]

ale na nim nic nie widac w zasadzie.
bylo jeszcze ujecie od drugiej strony.
cios nie byl czysto na brode, ale glowy doszedl jak dla mnie na bank.

Strona 1 z 2
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW