Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
bad trip po cuksach

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE
bad trip po cuksach
Autor Wiadomość
Czesław

Wysłany: 3 Styczeń 2019, 23:08   bad trip po cuksach

Niechęć do krycia, posmutnienie, zagrzebywanie się w ściółce; brak energii, ospałość; negatywne nastawienie do pracy i najbliższych. Co może spowodować taki bad trip?

Od Wigilii aż do dzisiaj opychałem się słodyczami. Cuksy są w moim domu rzadko i najczęściej w formie czarnej czekolady jeśli już. W te święta postanowiłem, że cuksów nie zabraknie i jak głupi kupiłem całe pudełko różnych słodyczy. Do tego dostałem kosz delikatesowy i tym sposobem od 8 dni opychałem się wszystkimi możliwymi słodyczami.

Ale zastanawiałem się dlaczego jestem taki senny i dlaczego jestem taki drażliwy, zwłaszcza wieczorami. Już wiem, ale dzisiaj odstawiłem cuksy i wracam do formy.

joonek9

Wysłany: 17 Maj 2019, 16:05   

Między innymi z tego względy również dzieciom powinno się ograniczać słodycze. Nadmierne spożywanie poza otyłością i problemami ze zdrowiem powoduje właśnie rozdrażnienie, problemu z zasypianiem i inne skutki które opisałeś.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : SPORT i ZDROWIE