Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
KSW34, powrot Chmielewskiego

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW
KSW34, powrot Chmielewskiego
Autor Wiadomość
Czesław

Wysłany: 5 Marzec 2016, 21:22   KSW34, powrot Chmielewskiego

Chmielewski pokazał zapasy, uwielbiam ogladac takie walki w jego wykonaniu.

Po Kułaku spodziewałem sie wiecej, no coz, moze jeszcze wroci do formy.

Szwed

Wysłany: 5 Marzec 2016, 21:36   

Chmielewski ładnie, mam jakaś sympatie do goscia

Poki co Czeczen najlepsza walka

"Inni życie za pysk trzymają krótko
pieprzyć marny los pod gołą żarówką!"

"Czy to biznes, życie, street, mówię wam
Nikt ci kurwa nie da, jak nie weźmiesz sobie sam"

Czesław

Wysłany: 5 Marzec 2016, 21:49   

Nom, ale ten Szwajcar tez dobry. Kibicuje mu

Shabu

Wysłany: 5 Marzec 2016, 22:08   

Też macie wrażenie, że Chmielewski wygrał przez przypadkowy knockout? Na powtórce wyglądało tak, jakby przy sprowadzeniu upadł głową na żuchwę i skroń przeciwnika, "przybijając" go do podłoża.

More importantly, we need to learn how to bear down on a hard rep and finish it without cheating it, so that we develop the mental discipline to stay with a hard task and finish it correctly. This is one of those indirect benefits that can be obtained from physical education. If you learn nothing else from training, it is very important to learn that your limits are seldom where you think they are.
--Mark Rippetoe, Starting Strength

Szwed

Wysłany: 5 Marzec 2016, 22:08   

Walka Różal - Pudzian to jakieś nieporozumienie.

"Inni życie za pysk trzymają krótko
pieprzyć marny los pod gołą żarówką!"

"Czy to biznes, życie, street, mówię wam
Nikt ci kurwa nie da, jak nie weźmiesz sobie sam"

Wiktorek

Wysłany: 6 Marzec 2016, 00:05   

Jakaś taka gala średnia. Balon medialnie nieźle napompowany ale niewiele z tego wyszło.
Chmielewski - szału nie było, walka jak walka, nic nadzwyczajnego.
Kułak Irokez - walka bez sensu, szkoda pisać.
Saidov - Enomoto - ta walka zrobiła tę galę. Dla takich walk chce mi się oglądać MMA. Nie obraziłbym na dogrywkę. Enomoto to dobry materiał na kolejne fajne walki, a Saidov nie próżnował w areszcie :)
Sowiński - lekcja pokory i chyba czas poświęcić się bardziej treningom bo dupy nie urwało to co pokazał, jak na mistrza to średnio.
Narkun - dzik.
Bedorf - chyba po raz pierwszy oglądałem z zaciekawieniem jego walkę i nawet mi się podobało. Chciałbym go zobaczyć z kimś naprawdę mocnym.

BLT

Wysłany: 6 Marzec 2016, 11:47   

Ogółem nie wiem co się stało w walce Chmielewskiego. W sumie walka "z przypadku" i KO 'z przypadku" :) Chmielu tak wszystkich zaskoczył, ze zapomnieli mu cisnąć od frajera. Mam nadzieję, ze jeszcze wystąpi na KSW bo walczy efektownie (co zawsze pisałem). Kułak już dawno temu przestał kułaczyć. Szkoda mi kolesia bo w sumie go lubię a zebrał wpierdol:( Sowińskiemu chyba fantazja się udziela to super ale walkę dał kiepską. Narkun za szybko przerwany co nie zmienia faktu, ze pewno by wygrał. Bedorf w dobrym stylu pobił kolejnego emeryta.
Saidov - Enomoto najzajebiastsza walka. W sumie liczyłem na to że szwajcarski japoniec pociśnie polskiego czeczena ale trochę zabrakło:( Zastanawiałem się w trakcie walki czemu Japoniec nie sadzi lowów w uda Saidova? Kopał na górę moim zdaniem niepotrzenie na szczelną gardę Saidova, ładnie boksował, w parterze też stawiał opór ale Saidov toż to kirwa taka siła, że ożeszkirwajapierdole. Ale musi mieć jakiś słaby punkt a przynajmniej kilka celnych lowów bygo wyhamowało ;-) Nie wiem może to wina spodenek ale jak patrzałem na Saidova to widziałem zarośniętego drapieżnego kurczaka tzn. niesamowita budowa korpusu i łap - po prostu moc bije od samego patrzenia, a nogi jakieś takie chude ale może być mylne wrażenie.

Haziajstwo

www.welnateam.pl

Isao

SW: MMA

Wysłany: 7 Marzec 2016, 12:08   

Nie oglądałem, bo fightcard wydawał mi się nieco... z drugiej ręki? Nie wiem co tam Kułak, czy Chmielewski robił... myślałem, że oni już dawno pokończyli kariery.
Sprawdziłem, że Chmielu ciągle walczy, coś cicho o nim. Anyway, z tego co piszecie, to dobrze zrobiłem, że nie oglądałem. Obejrzę sobie kolejną, karta wygląda znacznie ciekawiej.

Our places of worship are in the fields of the battle...

Zamów Trylogię "ISAO- pasja, szacun podziw" pióra mistrza Langusa za jedyne 500 zł. I Ty osiągniesz sukces!

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : KSW