Vortal Budo Vortal Budo
FORUM | ALBUM | OSTRZEŻENIA | UŻYTKOWNICY | GRUPY | REGULAMIN | REDAKCJA | IGNORUJ | PROFIL
In BOX KNAJPA | SZUKAJ        Rejestracja    Zaloguj
Witam mam problem z Leathermanem model kick

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : TACTICAL GEAR
Witam mam problem z Leathermanem model kick
Autor Wiadomość
gosc84

Wysłany: 29 Październik 2011, 00:06   Witam mam problem z Leathermanem model kick

witam mam problem koope lat mnie tu nie bylo ale zeszlem teraz na jedno chobby multitoole i mikro tole w mojej kolekcji są leathermany Crkt swiss techy i malo znany Coast obecnei nosze crkt ale problem mam z leathermanem model kick nieuzywalem go praktycznie nosilem w kaburze ale jakis czas przestalem jedynei urzywalem do otwarcia butelki z piwem sprzet neima zadnej rysy ale problem jest w tym kiedy zajzalem do niego zlukalem pękniecie okladziny czyli tej blaszki rękojesci po której jest meidzy innymi otwieracz do browara wkurza mnei ten fakt gdyż żadnych sil nei uzywalem i prawie wcale go nie używalem zresztą widać po narzedziach ani jednej rysy ale pęknieta blaszka która przy otwarciu trzyma np krzyzaka producent obiecuje 25 lat gwarancji napiszcie czy jest sens go odsylać i jak napisać do nich nie chodzi mi o new toola ale zeby wymienili tą okaldzine rękojesci i za free bo śmieszne jest ze leatherman lęzacy w kaburce na biórku sypie sie bez urzywania czyli gorzej niż toole made in china jak neima sensu reklamować też napiszcie przeżyje te 140zl ale wiencej nei kupie leathermana wole coasta tam blokadą nie jest byle blaszka choć nic nim nie robilem oprócz browara tool fajny malutki lekki nie ciazy na pasie i zwarty poprostu szkoda leathermana mój gg 3659100 i powiedzcie jak to napisać po angielsku bo ja angola neiznam a tlumacz mi weźie wiencej niż tool warty :)

chętnie służe pomocą na tym forum pozdrawiam. """UPIERDOLI CIE HIV I LECISZ DO PIACHU""

gosc84

Wysłany: 16 Styczeń 2013, 00:01   Leatherman kick

leatherman kick radzono mi podjechać do militaria gdynia mają oficjalne przedstawicielstwo Leatherman na polske ale do gdyni troche mam jestem z gdańska iczasu niemam na walke z nimi moge oddać toola osobiście za pó litra wodki tel 793423716 bark papierów ale 25 lat gwarancji szcypce nieużyte nieumiem angola zeby samemu wlaczyć z producentem , nie sprzedaje tylko zamienie sie jak ktoś tam blisko mieszka neich powalczy zdobędzie nówke i git :) gg 3659100 ps coraz bardziej wole toole crkt lub firm narzedziowych tanie jak barszcz ale kick fajny kompaktowy lekki nie ciazy na pasku ale sam nic nie zdzialam . niemoge na bazarze bo juz niemam uprawnień . ps zadnej kasy niechce i model kick niema 25 lat producent o tym wie i od otwierania browara tool za taką kase nie bedzie problema. kontakt komóra najlepij.

chętnie służe pomocą na tym forum pozdrawiam. """UPIERDOLI CIE HIV I LECISZ DO PIACHU""

Thinspoon

Wysłany: 16 Styczeń 2013, 14:08   

Człowieku, skąd ta nienawiść do interpunkcji?

Mister Sandman, bring me a dream

Warhead

SW: Różne

Wysłany: 16 Styczeń 2013, 14:15   

Militaria relalizuja bez zadnych problemow takie reklamacje. Nawet paragonu nie musisz miec.

Jeszcze raz napiszesz takiego posta to sie pozegnamy z tego dzialu.

gosc84

Wysłany: 19 Luty 2014, 00:11   Witam przepraszam za pismo napity byłem. Ps dziekuje

Witam przepraszam za pismo napity byłem. Ps dziekujeod dzis jestem posiadaczem modelu wingman stan ideał gdyz model kick nie jest produkowany . Jeszcze raz dziękuje za pomoc i pozdrawiam,polecam również Leathermany sprzęt na całe życie.

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Vortal BUDO : TACTICAL GEAR